V sobotu 31.8.2019 športoví nadšenci zorganizovali v spolupráci s obcou a Športovým klubom Závažná Poruba na futbalovom štadióne podujatie s príznačným názvom "Rozlúčka s letom".

Hlavným programom podujatia bol futbalový turnaj Štyri strany Poruby, ktorý nadviazal svojím 2. ročníkom v novom formáte na dlhoročne organizovaný turnaj neregistrovaných futbalistov našej obce.

11Výsledky jednotlivých zápasov:

Brestová – Lopatina 1:2

Kopanice – Potoček 1:9

Lopatina – Kopanice 7:0

Potoček – Brestová 1:2

Lopatina – Potoček 3:1

Kopanice – Brestová 0:6

Výsledná tabuľka :

1.Lopatina - 9b.

2.Brestová - 6b.

3.Potoček - 3b.

4.Kopanice - 0b.

Najlepším hráčom turnaja bol vyhlásený Ivan Bukas, najlepším brankárom Tomáš Medľa a najlepším strelcom Ján Mlynček ml.

Sprievodným programom boli hry pre deti s Katkou, deti si rôznymi hrami tiež zašportovali a zahrali.

Všetci si pochutili na výbornom guláši pod taktovkou Janka Polónyho.

Večerný program obstarala diskotéka pre všetky vekové kategórie s vyhlásením atraktívnej tomboly. Výťažok z príspevkov sponzorov, z dobrovoľného vstupného, tomboly a draženia tzv. "Mačky vo vreci" bude použitý na nákup zaujímavej atrakcie pre naše deti.

Veľké poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa postarali o organizáciu vydareného podujatie hlavne Martinovi Kratochvílovi a Jaroslavovi Beťkovi.

Fotogaléria:

Text:-Vladimír Mlynček-, foto:-Vladimír Mlynček, Jaroslav Mikuš, Katarína Jambrichová-, spracoval: -webm- ©2019

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________