1pano 13102019

Areál telesného pohybu Mateja Staroňa sa nachádza nad obcou. Telocvičňa v prírode poskytuje možnosti rekreačného telesného pohybu. Súčasťou je detské ihrisko a v zime klzisko. Areál je v prevádzke po celý rok.

 

Športová hala. Univerzálne ihrisko Tenisové kurty
Pohľady na areál
Športoviská a futbalové ihrisko. Športoviská a futbalové ihrisko. Športový arteál Mateja Staroňa, telocvičňa v prírode.
Detské ihriská, športoviská v areáli

©webmaster

Menu súčastí

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________